Всім привіт!

Мене звати Тетяна. Я з міста Алчевськ, що в Луганській області.

В школі я обожнювала хімію та біологію і це захоплення привело до вибору першої освіти. У 1998 році я вступила до Луганського медико-біологічного ліцею, а згодом і до Луганського державного медичного університету, де здобула освіту лікаря-педіатра. Вже під час навчання, в пошуках додаткового заробітку, я почала працювати медичним представником, адже стипендії не вистачало на студентське життя. Ця робота мені дозволила з іншого боку подивитись на систему охорони здоров’я, наблизитись до фармації та зрозуміти, що спілкування з цікавими людьми здатне розширити власні межі.

Згодом я переїхала до Донецька на посаду регіонального менеджера східного регіону. Це було підвищення, а разом з ним – виклик для молодого недосвідченого фахівця. Спочатку, в зону моєї відповідальності входила промоція лікарських засобів у трьох областях України, але дуже швидко я почала будувати команду і працювати з усією країною. Моє життя на той час проходило у постійних відрядженнях. Звичайно, було дуже складно але й цікаво, бо це приносило неймовірну кількість нових знайомств, особистого розвитку і розуміння бізнесу. Очевидно, що знань не вистачало і треба було розвиватись, тому я вступила до Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, де вивчала менеджмент.

У 2010 році, переїжджаючи до столиці, я розмістила резюме на сайтах із пошуку роботи та дуже скоро отримала пропозицію від трьох фармацевтичних компаній, серед них був «Фармак». Крутий та інноваційний, з історією, цікавими проєктами, зарядженим колективом, частиною якого хотілося стати. Компанія, яка зростала на ринку стримкіше ракети і тільки-но  зайняла першу позицію серед усіх фармвиробників, присутніх на ринку України.

Так, пройшовши всі етапи співбесіди, я почала працювати у «Фармаку» на позиції фахівця із маркетингу. На мій погляд, це неймовірно різноманітна і цікава робота. Ти займаєшся стратегією розвитку продуктів та реалізацією планів у життя: промоцією, дослідженнями, конференціями, створенням та розміщенням реклами, спілкуванням з лідерами думок і ще багато чим. Отримавши достатньо досвіду та знань, мені довірили навчати нових співробітників відділу. В цей же період я вступила до Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) на спеціальність «Маркетинг».

Завдяки наполегливій праці та відданості своїй справі у 2018 році я пройшла конкурсний відбір на посаду керівника відділу. З’явилося ще більше цікавих проектів, колаборацій із суміжними відділами, активна робота з інтернет-маркетингом, науковими дослідженнями, аптечними мережами та багато чого іншого. «Фармак» завжди сприяв підвищенню рівня кваліфікації різноманітними курсами та тренінгами, в тому числі удосконавленню управлінских компетенцій у «Школі розвитку менеджерів».

11 років роботи у компанії супроводжуються постійним драйвом. «Фармак» дав можливість професійно та особисто зростати, за що я щиро вдячна.

Вже 2 роки я є членом журі Effie Awards Ukraine – найпрестижнішої нагороди у світі в галузі маркетингових комунікацій, яку отримують за головне досягнення у сфері – ефективність.

Чим займаюсь у вільний від роботи час? Любов шукаю серед близьких людей, натхнення – у подорожах та книжках, а здоров’я – на спортмайданчику.

Приєднуйся до нашої команди лідерів та твори здоров’я разом з нами! Всі вакансії можна переглянути за посиланням.

Давайте разом змінювати світ!