Про риси характеру, якими має володіти фахівець «Фармак»

Цілеспрямований, відповідальний, спостережливий, комунікабельний, мотивований, самокритичний.


Де бачу себе через 5 років

Я бачу себе на «Фармак». Бачу себе лідером у дружньому колективі, успішним керівником серед колег, людиною, яка вкладає частину свого серця та своєї душі в те, у що вірить, що робить кожен день заради розвитку компанії.


Мій найбільший виклик на роботі

На цей момент для мене реальним викликом є мотивація персоналу, а саме підвищення зацікавленості до роботи. Люди – двигун, який не дає зупинитися підприємству ні раніше, ні зараз. Важливо, щоби кожен працівник відчував, що компанія – це я! Тому для мене як для майстра викликом є створення таких умов, щоб у людей виникало бажання іти
на роботу не просто відпрацювати зміну та отримати зарплату, а з’явилося прагнення до вищих цілей, щоби працювали з ентузіазмом та отримували від роботи задоволення, попри будь-які складнощі. Найголовніше, бачити цінність у людях, які працюють у компанії, їх потрібно любити та поважати! Ми маємо піклуватися про них, і тоді вони попіклуються про компанію.


Про цілі

Наша компанія вийшла на європейський ринок, тому маю за мету вдосконалити свої знання з англійської мови та підкорювати нові кар’єрні сходинки.


Поради студентам, які тільки розпочинають будувати свою кар’єру

Починайте свою кар’єру з робітничих професій. Це добра школа та корисний досвід, адже все починається з виробництва й на ньому все тримається. Вважаю, що потрібно робити те, що тобі до душі. Необхідно бути зацікавленим у тому, що робиш. Адже людина реалізує себе тоді, коли бачить результат своєї роботи й розуміє, що все було недаремно. Навчайтеся, будьте допитливими, пропонуйте свої ідеї, вмійте уважно слухати та реалізовуйте свої цілі крок за кроком.