Григорій Костюк

Григорій Костюк

Член Наглядової ради

Григорій Костюк займає посаду члена Наглядової ради з 30 червня 2017 року, був обраний вдруге 19 квітня 2018 року. Є членом Комітету з питань призначень та винагород Наглядової ради, Комітету з питань розвитку та маркетингу. Очолює Комітет з питань інвестицій та науки  Наглядової ради.

Григорій Костюк приєднався до команди «Фармак» у 1998 році. Спочатку працював заступником технічного директора з підготовки та експлуатації виробництва, потім на позиції технічного директора.

До сфери його відповідальності належало вирішення питань стратегії технічного переоснащення та визначення напрямків технічного розвитку підприємства. Крім того, коло його обов’язків передбачало забезпечення ефективності проектних рішень, контроль за своєчасною реалізацією технічних проектів; контроль та управління діяльністю підприємства в галузі розробки, дослідження і реєстрації нових препаратів, а також створення нових виробництв, лабораторій, реконструкція та дооснащення діючих. Під керівництвом Григорія Костюка на підприємстві було створено 14 нових фармацевтичних виробництв.

Має досвід керівної роботи на великих підприємствах, зокрема 15 років працював на пивзаводі «Оболонь». Остання позиція – начальник цеху.

Григорій Костюк є автором 25 наукових статей.

Нагороджений грамотою Міністерства охорони здоров’я України, грамотою Кабінету Міністрів України.

Закінчив енергетичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

У 2008 році з відзнакою закінчив Харківський фармацевтичний університет.

У 2009 році отримав ступінь кандидата фармацевтичних наук.