Олег Сяркевич

Олег Сяркевич

Член Наглядової ради

Олег Сяркевич займає посаду члена Наглядової ради з 19 квітня 2018 року. Є членом Комітету з питань інвестицій та науки Наглядової ради, Комітету з питань розвитку та маркетингу.

Олег Сяркевич розпочав свій кар’єрний шлях у компанії «Фармак» у 2000 році на посаді директора з маркетингу. Потім займав позиції директора з експорту та розвитку ринків та директора із розвитку бізнесу. До сфери його відповідальності входило налагодження ділових стосунків із зарубіжними партнерами, розширення продуктового портфелю компанії через In-licensing, виведення продуктів компанії через партнерів Out-licensing на нові ринки.

Служба розвитку бізнесу, якою керував Олег Сяркевич, є одним з ініціаторів упровадження стандартів GMP EU, ISO 13485, FDA та розробки і підготовки документації у форматах CTD EU, ACTD.

Олег Сяркевич представляє «Фармак» у Європейській асоціації виробників генеричних препаратів (EGA), є позаштатним експертом Асоціації фармвиробників України.

Працював у різних галузях фармацевтичного бізнесу: аптечній, науковій, виробничій. Обіймав посаду голови правління «Галичфарму».

Автор близько 50 наукових статей, понад 20 патентів. Нагороджений грамотами Міністерства охорони здоров’я України, почесним знаком та грамотами Київської міської держадміністрації, медаллю і грамотою Кабінету Міністрів України.

У 1997 році отримав ступінь МВА Львівського інституту менеджменту.

Проходив стажування у США і Німеччині на фармпідприємствах Parke-Davice Warner Lambert і Parke-Davice Gödecke.

Із відзнакою закінчив Львівський медичний інститут (нині Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького) за фахом «Фармацевтика». Навчався в аспірантурі Запорізького медичного університету на кафедрі технології ліків. Отримав науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук у Харківській фармацевтичній академії.