Наша компанія вже майже століття забезпечує мільйони людей по всьому світу якісними та безпечними лікарськими препаратами, має найбільші виробничі потужності серед всіх фармацевтичних виробників України, найсучасніше обладнання, та вже понад 8 років лідер з продажів в України. Завжди працюємо за принципами партнерства, відкритості та прозорості ведення бізнесу.

Наші співробітники – наша найбільша цінність. Середній стаж роботи в компанії – 8 років. Фармак неодноразово було визнано кращим роботодавцем за версіями журналів “Фокус”, “Бізнес” та за підсумками дослідження “Рейтинг роботодавців України 2018” – HeadHunter Україна.

Фармак продовжує свою роботу, активно допомагає ЗСУ, не дивлячись на втрати і випробування, що випали на долю нашої компанії і країни. Зараз компанія в пошуках Фахівця із адміністрування документообігу та видачі матеріально-технічних цінностей для Служби технічного директора.

Ціль посади: Замовлення, облік, адміністрування документообігу і видача матеріально-технічних цінностей у Департаменті досліджень та розробки, організація їх переміщення.

Основні обов’язки:

Обов’язково очікуємо від кандидата:

Фармак пропонує вам:

Надсилайте своє резюме або заповнюйте анкету, і наш HR-фахівець зв’яжеться з вами, щоб обговорити подальші дії.

До зустрічі у Фармак!