Фармак — це не тільки виробництво лікарських засобів, а ще й лабораторія з вирощування топових фахівців та видатних людей! Для плідної праці нам необхідно ваше бажання і трішки навичок, які зазначимо нижче. Про все інше ми подбаємо.

Ми добре знаємося на рецептах ліків, а ще краще — на рецептах успіху. Завдяки цьому, сьогодні ми є найбільшим експортером лікарських засобів для понад 40 країн світу. З 2010 р. “Фармак” — лідер та драйвер фармацевтичного ринку України та входить у ТОП-5 компаній за інноваційністю. А також, за даними рейтингу economika+, ми стали переможцями проєкту «ТОП-100 Кадри. Бренди. Роботодавці» і можемо пишатися званням — кращі роботодавці України.

Зараз ми підсилюємо команду тендерного відділу.

Основні задачі, які буде виконувати наш майбутній колега:

Ми очікуємо від кандидата:

А тепер поговоримо про вас. Все це може стати частиною вашого життя та привнести до нього:

МОТИВАЦІЮ, фінансову і не тільки. Гідна заробітна плата двічі на місяць за принципом грейдів — поділу штату на ранги, внаслідок чого справедливо оцінюватимуться ваші зусилля. Натхненний і творчий процес у колективі, нові проєкти, що даватимуть можливість розкрити ваш потенціал. 

БЕЗПЕКУ, оскільки ми надаємо не лише офіційне працевлаштування, а й медичне страхування для співробітників та їх рідних. І таке необхідне на часі обладнане бомбосховище.

КОМАНДА МРІЇ. Зараз вся команда в Фармак — це дуже розвинені люди, які обожнюють свою справу та віддаються компанії повністю. А інтелектуальне середовище — це позитивний фактор для розвитку. Ми — велика дружня сім’я, приєднуйся!

Відправляйте резюме із побажанням рівня заробітної плати — якщо ви той, кого ми шукаємо, то ми зателефонуємо вам якнайшвидше! Мирного дня!