Препарати
Рецептурні препарати
АТС-клас
Preparat thumbs

Лікування цукрового діабету у дорослих, підлітків та дітей віком від 2 років.

Preparat thumbs

Аладин призначений для лікування: артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця (стабільна стенокардія, вазоспастична стенокардія). Як засіб монотерапії або в комбінації з іншими антиангінальними препаратами ефективний у лікуванні хворих, стійких до лікування нітратами та/або ß-адреноблокаторами.

Preparat thumbs

Дигідропіридиновий антагоніст іонів кальцію другого покоління. Блокує повільні Са2+-канали, пригнічує трансмембранне переміщення іонів Са2+ переважно в клітини гладких м’язів судин і кардіоміоцити. Має вазодилататорну, антигіпертензивну, антиангінальну властивості.

Missing

Есенціальна гіпертензія у дорослих пацієнтів, артеріальний тиск яких не регулюється за допомогою монотерапії амлодипіном або валсартаном.

Preparat thumbs

У чоловіків – метастазуючий та неоперабельний рак передміхурової залози, патологічне підвищення сексуальної поведінки. У жінок – важкі форми андрогенізації (гірсутний синдром, андрогенна алопеція в сполученні з вуграми та/або себореєю).

Preparat thumbs

Метастатичний та неоперабельний рак передміхурової залози, патологічне підвищення сексуального потягу у чоловіків.

Preparat thumbs

Гіпокаліємія та гіпомагніємія Як допоміжний засіб при ішемічній хворобі серця При шокових станах різного ґенезу При порушеннях ритму серця, зумовлених дефіцитом калію і магнію в організмі, непереносимістю чи токсичною дією препаратів наперстянки.

Preparat thumbs

Призначається дорослим для зниження рівнів загального холестерину, холестерину ліпопротеїнів низької щільності. Призначається дітям (10-17 років) при гетерозиготній сімейній гіперхолестеринемії у постменархіальний період, як допоміжний засіб до дієти для зниження рівня загального холестерину.

Preparat thumbs

Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивний генітальний герпес. Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з нормальним імунітетом. Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом. Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).

Правова угода щодо отримання інформації про рецептурні препарати

 

Цей розділ сайту ПАТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про рецептурні препарати, їх властивості, способи застосування та можливі протипоказання, призначену виключно для дипломованих медичних спеціалістів (осіб, які мають спеціальну медичну освіту).

Інформація про рецептурні препарати ПАТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення дипломованих медичних спеціалістів із вищепереліченими характеристиками препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

У разі, якщо Ви не є дипломованим медичним спеціалістом, але в порушення цих умов підписуєте дану угоду, ПАТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації з сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування рецептурних препаратів можливе тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров'ю.

Я підтверджую, що є дипломованим медичним спеціалістом, ознайомився з текстом даної Правової угоди і підтверджую свою згоду з нею.