У Шостці на фестивалі до 80-річчя Сумської області «Фармак» презентував свій завод для виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ)

У Шостці на фестивалі до 80-річчя Сумської області «Фармак» презентував свій завод для виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ).

Проект «Шостка» – це побудований з «нуля» завод із системою якості, яка відповідає національним й міжнародним стандартам. У цей проект «Фармак» інвестував 30 млн доларів. 

Це повністю автономний об’єкт із виробничими потужностями, лабораторією контролю якості, складами. Сьогодні тут працює понад 120 кваліфікованих фахівців, які пройшли навчання та стажування у Києві.

Надалі, після перших результатів продажу АФІ для ринків Європи і США, компанія планує організувати інспекцію з FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) США, а також інспекцію з Європейського директорату з якості лікарських засобів та охорони здоров'я.

Ще на етапі будівництва заводу «Фармак» долучився до життя Шостки і соціальних ініціатив міста. Так, до Дня міста три роки поспіль «Фармак» влаштовує Родинну Олімпіаду, а у 2017 році організував забіг здоров’я.  Більше 300 жителів Шостки разом з фармаківцями пробігли 2 км, пропагуючи здоровий спосіб життя. Також у рамках святкування «Фармак» влаштував виставку унікальних робіт 36-ти сучасних українських художників у місцевому Арт-центрі, яку за місяць відвідали до 4 тисяч шосткинців.

«Ми – частина міста. Тому із задоволенням беремо участь у заходах, які відбуваються в Шостці. Для нас це хороша можливість для спілкування з місцевими жителями. Ми завжди готові до діалогу і охоче ділимося інформацією про завод, яка цікавить шосткинців. У найближчому майбутньому будемо на регулярній основі проводити екскурсії на виробництво», – зазначила керівник PR департаменту "Фармак", Олена Зубарєва.

Інші новини

ІІI Міжнародна науково-практична конференція KyivPharma-2017

8 грудня відбулася ІІI Міжнародна науково-практична конференція «KyivPharma-2017. Фармакологія та фармацевтична технологія в забезпеченні активного довголіття». Офіційним партнером заходу виступив ПАТ «Фармак».

«Фармак» та Українська футбольна асоціація медиків підписали Меморандум про співпрацю на 2018 рік

ПАТ «Фармак» та  Українська футбольна асоціація медиків (УФАМ) підписали Меморандум про співпрацю на 2018 рік для закріплення партнерських відносин в організації спортивних заходів. В документі йдеться про те, що ПАТ «Фармак» та УФАМ будуть вживати всіх необхідних заходів для забезпечення повної підтримки та взаємодії для належної організації та проведення турнірів із футзалу.