ПАТ «Фармак» відвідали представники фармкомпаній з різних країн

37 співробітників фармкомпанійї з України, Молдови, Республіки Литви, Чехії, Ізраїлю, Арменії, Киргизької Республіки відвідали виробництво ПАТ «Фармак» у рамках конференції ISPE «Країни східної Європи» (ISPE  -The International Societyfor Pharmaceutical Engineering).

«Ми з радістю приймаємо колег з різних країн. Ми маємо що показати. «Фармак» стрімко розвивається. Сьогодні «Фармак» – це інноваційне підприємство, яке відповідає європейським стандартам якості. У минулому році на модернізацію компанія витратила 486 млн грн. У цьому році ми плануємо збільшити суму інвестицій на третину» - зазначив Андрій Гой, технічний директор ПАТ «Фармак».

Гості відвідали виробництво рідких лікарських засобів у флаконах і картриджах, ГЛЗ-2, дільницю чистих середовищ, склад сировини та матеріалів та зону відбору проб.

Під час екскурсії відвідувачі відмітили належний рівень організації виробництва та високий ступінь автоматизації. «Мені дуже сподобалась екскурсія. Виробництво на «Фармак» організовано по усім стандартам», — відзначив Які Лутскі, радник компанії ТЕВА (Ізраїль)

Ще одна відмінна риса «Фармак» за словами учасників – це співробітники. «Помітно, що працівники з задоволенням роблять свою справу. Наприклад, розповідь жителів про своє місто, у якому вони народились, закохувались, раділи буде відрізнятись від сухої екскурсії гіда. Так і співробітники компанії. Вони живуть своєю роботою та захоплюються нею. Зрозуміло, що такі люди роблять свою роботу на відмінно» - зазначив один з гостей.

 

«Компанія «Фармак» -  лідери ринку. Сьогодні вкотре ми у цьому переконалися. На цю компанію потрібно рівнятись» - сказала на завершення екскурсії Оксана Боровик, директор по маркетингу журналу «Фармацевтична галузь».

 

ДОВІДКА

 

 ПАТ «Фармак» — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Завдяки високій якості препаратів та інноваційному підходу у виробництві, ПАТ «Фармак» із 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України*.

Продукція ПАТ «Фармак» експортується до 20 країн світу. У портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно Компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.

На підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. Впроваджена та постійно вдосконалюється фармацевтична система якості згідно з чинними регуляторними вимогами та відповідно до світових стандартів: ISO, GMP. Щороку компанія проходить приблизно 15 міжнародних інспекцій та перевірок.

За результатами 2017 року ПАТ «Фармак» став лідером у постачанні лікарських засобів в Україні за програмою «Доступні ліки». З 23 молекул, на які розповсюджується програма, 8 є в портфелі «Фармак». Це 26 готових лікарських засобів, з яких 7 відшкодовуються повністю, 19 – частково.

За версією порталу «Економічна правда» у 2017 році ПАТ «Фармак» увійшло до топ-5 найінноваційніших компаній України. Журнали «Бізнес», «Фокус» назвали ПАТ «Фармак» одним із найкращих роботодавців серед українських компаній. ПАТ «Фармак» — єдиний фармвиробник, який увійшов до ТОП-100 платників податків за 2017 рік**.

У компанії працюють більш ніж 2400 осіб. Понад 80% управлінських вакансій закриваються власними кандидатами. ПАТ «Фармак» активно співпацює з шістьма провідними вузами України.

У компанії працюють 5 новітніх лабораторій. Власний лабораторно-технологічний комплекс R&D — науково-дослідний полігон для випробування нових і вдосконалення наявних технологій готових лікарських засобів. Лабораторії оснащені високотехнологічним обладнанням таких світових виробників, як Glatt, SBM, Urlinski, Belimed, De Ditrich, Gea, Sartorius, Malvern Instruments та ін.

З 2015 року в ПАТ «Фармак» працює власний комплекс із виготовлення субстанцій (департамент із виробництва АФІ) у м. Шостка. Його планова потужність становить 100 тонн субстанцій на рік.

 

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

** дані Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України

 

 

 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію