Перемога в конкурсі «Best CIO 2011»

Керівник ІТ-підрозділу компанії «Фармак» Георгій Кондрашихін став переможцем конкурсу «Best CIO 2011» в номінації «Охорона здоров’я та фармацевтика».

Конкурс «Best CIO 2011» проводився видавництвом «Компьютерное Обозрение» за підтримки корпорації Microsoft. Цьогоріч за звання кращого ІТ-менеджера змагалися 92 спеціалісти українських та міжнародних компаній різних галузей.

Інші нагороди

«Фармак» переміг в Індексі прозорості сайтів

«Фармак» було визнано найбільш прозорою компанією на фармакологічному ринку України, за результатами дослідження Індексу прозорості сайтів українських компаній-2015. Його ініціатор - Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

«Фармак» увійшов в трійку лідерів рейтингу роботодавців фармацевтичних компаній

Компанія «Фармак» увійшла в трійку лідерів другого щорічного дослідження привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців. За результатами дослідження 2015 року в «Фармак» хотіли б працювати 18,7% всіх кандидатів.

«Фармак» визнано «Сумлінним платником податків -2012»

Компанія «Фармак» очолила рейтинг «Сумлінні платники податків – 2012» в номінації «Сумлінний платник податків у медичній галузі», категорія «Великі підприємства».