Рецептурний лікарський препарат

Гліятон® (капсули м’які)

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього піку, які характеризуються порушенням пам’яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації;
зміни в емоційній та поведінковій сфері: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища;
псевдомеланхолія у людей літнього віку.

Капсули

Пероральне застосування

Для дорослих з 18 років

Завантажити інструкцію для застосування лікарського засобу

Інструкція до застосування

  всі лікарські форми:

  Гліятон® (капсули м’які)

  Вибрати

  Гліятон® (розчин)

  Вибрати

  Правова угода про отримання інформації

  Цей розділ сайту ПАТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування та можливі протипоказання та іншу професійну спеціалізовану інформацію.

  Інформація про лікарські засоби ПАТ «Фармак», в тому числі і про рецептурні препарати, призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

  Інформація про рецептурні препарати ПАТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення лікарів із вищепереліченими характеристиками лікарських препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

  У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення цих умов підписуєте дану угоду, ПАТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації з сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських препаратів можливе тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

  Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди і підтверджую свою згоду з нею.