Лактіалє® Уро (1)
Лактіалє® Уро (2)
Лактіалє® Уро (3)
Лактіалє® Уро (1)
Лактіалє® Уро (2)
Лактіалє® Уро (3)

Дієтична добавка

Лактіалє® Уро

Дієтична добавка  для підтримання здоров’я сечовидільної системи.

  • Лактіале® Уро – комплекс пробіотичних культур  Lactobacillus acidophilus та Lactobacillus plantarum  з вітаміном А та екстрактом журавлини. Лактіале® Уро допоможе захистити  Вашу травну та сечовидільну систему  саме тоді, коли це  найбільш потрібно.   Молочнокислі бактерії та антоціанідіни журавлини створюють  непривабливе середовище для шкідливих  речовин в організмі.
  • Lactobacillus plantarum створює більш здоровий бар’єр у кишечнику і допомагає запобігти синдрому роздратованого кишечника.
  • Lactobacillus acidophilus допомагає підвищити імунітет і захищає шлунково-кишковий тракт у чоловіків, жінок та дітей.
  • Антоціанідіни журавлини допомагають усунути патогенні бактерії з сечовивідних шляхів.

Капсули

Пероральне застосування

Для дорослих та дітей з 5ти років

Завантажити листок-вкладення до дієтичної добавки
Орієнтовна ціна в аптеках: ,, грн.
Array ( [624733] => Array ( [0] => 144.70 — 248.00 [1] => https://tsinanaliky.com.ua/catalog/146-laktiale-uro ) )
Замовити на:

Склад

1  капсула  містить:

Концентрат молочнокислих бактерій, що містить

Lactobacillus acidophylus

Lactobacillus plantarum

  

 5.0х108 колонієутворюючих одиниць (КУО)

Екстракт журавлини, що містить

18 мг проантоціанідіну (РАС)

     254 мг
Вітамін А     160 мкг

Інгредієнти:  екстракт журавлини, наповнювач – мікрокристалічна целюлоза, концентрат молочнокислих бактерій, оболонка – гідроксипропілметилцелюлоза, ретинілацетат (вітамін А). Містить сою та молоко, що використовуються в процесі ферментації.

Рекомендації до споживання:

Лактіале® Уро – комплекс пробіотичних культур  Lactobacillus acidophilus та Lactobacillus plantarum  з вітаміном А та екстрактом журавлини. Лактіале® Уро допоможе захистити  Вашу травну та сечовидільну систему  саме тоді, коли це  найбільш потрібно.   Молочнокислі бактерії та антоціанідіни журавлини створюють  непривабливе середовище для шкідливих  речовин в організмі.

Lactobacillus plantarum створює більш здоровий бар’єр у кишечнику і допомагає запобігти синдрому роздратованого кишечника.

Lactobacillus acidophilus допомагає підвищити імунітет і захищає шлунково-кишковий тракт у чоловіків, жінок та дітей.

Антоціанідіни журавлини допомагають усунути патогенні бактерії з сечовивідних шляхів.

НАУКОВО ДОВЕДЕНІ ВЛАСТИВОСТІ ІНГРЕДІЄНТІВ ДІЄТИЧНОЇ ДОБАВКИ        ЛАКТІАЛЕ® УРО:

капсули «Лактіалє® Уро» містять у складі живі ліофілізовані лактобактерії, які є складовою частиною нормальної мікрофлори кишечника людини та допомагають підтримувати здоров’я сечовивідних шляхів. У двох капсулах міститься мінімум 36 мг стандартизованого екстракту журавлини, який як відомо знижує адгезивну здатність патогенних бактерій. Lactobacillus acidophilus та Lactobacillus plantarum мають активність щодо поширених у сечовидільній системі патогенів – E.coli та Enterococcus faecalis. Ці лактобактерії мають високу антагоністичну активність по відношенню до патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів (ентеропатогенних кишкових паличок, протея, дизентерійних бактерій, сальмонел, коагулазопозитивних стафілококів та ін.) та кислотоутворюючу здатність, тим самим, здійснюють коригуючу дію на мікрофлору кишечника; мають здатність синтезувати вітаміни групи В (В5 і В12), підвищуючи імунологічну реактивність організму. Властивість штамів лактобактерій пригнічувати ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів показано в роботах різних авторів. Є дані, що доводять антибактеріальну активність Lactobacillus acidophilus щодо грампозитивних та грамнегативних збудників (Staphylococcus aureus, Listeria monocytogenes, Salmonella typhimurium, Shigella flexneri, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Bacillus cereus, Pseudomonas aeruginosa, Enterobacter spp.), що було показано в ході досліджень in vitro. Бактерицидні властивості Lactobacillus acidophilus обумовлені наявністю специфічних антибіотичних речовин, дія яких посилюється в присутності молочної кислоти. У ряді досліджень було показано, що взаємодія лактобактерій з макрофагами стимулює продукцію інтерлейкінів (IL) -1beta, IL-10, інтерферон-гамма (IFN-gamma) і фактора некрозу пухлин (TNF-alpha), які впливають на показники клітинного імунітету. Третій компонент капсул, вітамін А, сприяє нормальному функціонуванню імунної системи та має позитивний вплив на слизові оболонки.

Регулярний прийом капсул «Лактіалє® Уро» допомагає підтримувати вміст природних корисних мікроорганізмів в кишечнику, а також допомагає пригнічувати ріст потенційно патогенних бактерій, зменшуючи їхню здатність мігрувати з кишечника до сечовидільної системи.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.  Вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю, людям з ослабленим імунітетом та людям, які тривалий час приймають лікарські засоби перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Капсули «Лактіалє® Уро» містять вітамін А, тому якщо Ви вагітні або плануєте вагітність, необхідно проконсультуватись з лікарем.

Містять сою та молоко, що використовуються в процесі ферментації. Вміст молока знаходиться на рівні, що не впливає на людей, які страждають на непереносимість лактози.

Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування

  • дітям від 5 до 12 років вживати по 1 капсулі один раз на добу, або за рекомендацією лікаря;
  • дітям старше 12 років та дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу, або за рекомендацією лікаря. Вживати  під час прийому їжі.

Дітям та дорослим, що мають  проблеми із ковтанням перед споживанням  розчинити вміст капсули в кип’яченій воді або молоці.

Максимальна добова доза споживання 4 капсули.

Перед споживанням обов’язкова рекомендація лікаря.

Тривалість вживання від 14 до 21 доби, або за рекомендацією лікаря.

Форма випуску

По 15 капсул у блістері, по 2 блістери з капсулами в пачці.

Номер партії (серії) виробництва:

вказано на упаковці.

Мінімальний термін придатності

краще спожити до кінця дати зазначеної на упаковці, термін придатності – 18 місяців.

Умови зберігання

зберігати в сухому, захищеному від світла місці, за температури не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Найменування та місцезнаходження виробника - оператора ринку (прийняття претензій від споживачів):

АТ «Фармак», вул. Кирилівська, 63, м. Київ, 04080, Україна.

Тел.: +38044 496 87 87.

Виготовлено АДМ Протексін Лімітед, Лопен Хед, Саус Петертон, Сомерсет, TA13 5JH, Велика Британія/ADM Protexin Limited, Lopen Head, Somerset TA13 5JH, United Kingdom для АТ «Фармак», Україна.

Без ГМО.                                                       

Не є лікарським засобом.

Лікарські препарати зі схожою фармакологічною дією:

всі лікарські форми:

Лактіалє® Уро

Вибрати

Лактіалє GG

Вибрати

Лактіалє (пакети)

Вибрати

Лактіалє® малюк формула

Вибрати

Лактіалє (капсули)

Вибрати

Лактіалє® Мульті

Вибрати