Без рецепта

Безрецептурний препарат

Лактіалє® малюк формула

Лактіалє може бути використана додатково до раціону харчування дітей як джерело корисної мікрофлори з метою підтримки нормального балансу мікрофлори кишечнику в ситуаціях, що пов’язані з підвищенням ризику розвитку кишкових розладів.

Скачати інструкцію для застосування препарату

Склад:

кожний пакет масою 0,5 г містить 7 корисних штамів пробіотичних мікроорганізмів: Lactobacillus casei,  Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophylus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophylus,  Bifidobacterium infantis, Lactobacillus bulgaricus – сумарно 5,0×108 на пакет; допоміжні речовини: фруктоолігосахариди.

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки – 0,4 г, вуглеводи – 94,9 г, жири – 0,1 г, 382,0 ккал/ 1624,0 кДж.

Рекомендації до споживання:

Лактіалє  – синбіотик, що містить пробіотик – 7 колекційних штамів пробіотичних бактерій та пребіотик – фруктоолігосахариди. Лактіалє  може бути використана додатково до раціону харчування дітей як джерело корисної мікрофлори з метою підтримки нормального балансу мікрофлори кишечнику в ситуаціях, що пов’язані з підвищенням ризику розвитку кишкових розладів, в тому числі при зміні раціону харчування, переїзді, подорожах; для формування та підтримки природного захисту організму дитини після перенесених захворювань та під час та після лікування антибіотиками і іншими лікарськими засобами.

Протипоказання до застосування:

індивідуальна чутливість до компонентів, дітям із значно зниженим імунітетом застосовувати тільки за призначенням лікаря. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом

Без ГМО.

Спосіб споживання

дітям від 6 місяців до 2 років приймати по 1 пакетику (0,5 г), дітям від 2-х років приймати по 2 пакетика (1,0 г) після основного прийому їжі, розчинивши у воді, молоці або соці. Приймати 1 раз на добу.

Термін споживання

4 тижні, подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Форма випуску

по 0,5 г в пакети, по 14 пакетів в пачку.

Виробник

Probiotics International Ltd., United Kingdom, Lopen Head, South Petherton,  Somerset TA13 5JH, tel. +44(0) 1460 243230.  Пробіотікс Інтернешнл Лтд., Велика Британія, Лопен Хед, Сауз Пезертон, Сомерсет ТА13 5ДжейЕйч, тел. +44(0) 1460243230

Фасовано

ПАТ «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63, тел. (044) 239-19-40

Зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури

не вище 25 °С. Не вимагає додаткового охолодження.

Кінцевий термін споживання

2 роки з дати виготовлення