Рецептурний препарат

Сінарта® (порошок для орального розчину)

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Лікування симптомів остеоартриту, тобто болю і функціонального обмеження.

Саше

Пероральне застосування

Для дорослих з 18 років

Скачати інструкцію для застосування препарату

Інструкція до застосування

  всі лікарські форми препарату:

  Сінарта® (порошок для орального розчину)

  Вибрати

  Сінарта® (розчин)

  Вибрати

  Правова угода про отримання інформації

  Цей розділ сайту ПАТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування та можливі протипоказання та іншу професійну спеціалізовану інформацію.

  Інформація про лікарські засоби ПАТ «Фармак», в тому числі і про рецептурні препарати, призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

  Інформація про рецептурні препарати ПАТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення лікарів із вищепереліченими характеристиками лікарських препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

  У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення цих умов підписуєте дану угоду, ПАТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації з сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських препаратів можливе тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

  Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди і підтверджую свою згоду з нею.