Без рецепта

Безрецептурний препарат

Віаль® сльоза

Попередження та усунення симптомів при сухості та втомі очей, викликаної різними чинниками, та захист від подальшого подразнення.

Завантажити інструкцію для застосування

Торгова назва

Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока «Віаль® сльоза».

Форма випуску

по 10 мл у флаконі поліетиленовому, укупореному крапельницею та закритому кришкою з контролем розкриття.

Опис

прозорий безбарвний розчин.

Склад

Натрію карбоксиметилцелюлози – 5 мг в 1 мл; кислота борна, натрію тетраборат 10-ти водний, натрію хлорид, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, стабілізований оксихлорокомплекс, вода для ін’єкцій.

Спосіб застосування

Рекомендується закапувати Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока «Віаль® Сльоза» в кон’юнктивальний мішок кожного ока по 1-2 краплі.

Завдяки хімічному складу та концентрації, тривалість та кратність використання Засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока «Віаль® сльоза» не обмежені, виріб є безпечним при тривалому застосуванні, не викликає звикання.

Техніка закапування ока

  1. Вимийте руки.
  2. Встаньте перед дзеркалом і вказівним пальцем обережно
    потягніть нижню повіку, щоб сформувати місце для очних крапель.
  3. Нахиліть голову назад і подивіться вгору.

  1. Візьміть флакон великим і вказівним пальцями, тримаючи руку навпроти носу,  і, злегка стиснувши флакон, закапайте рекомендовану кількість крапель в кон’юнктивальний мішок. Не торкайтесь кінчиком крапельниці рук, очей чи будь-якої поверхні, тому що це може призвести до забруднення розчину.
  1. Проведіть цю процедуру з іншим оком.
  2. Закрийте очі і порухайте ними з боку в бік.

Особливості застосування

Сумісний з усіма типами контактних лінз.

Не існує ризику, пов’язаного з використанням Засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока «Віаль® Сльоза» в період вагітності або годування груддю, тому що натрію карбоксиметилцелюлоза не всмоктується і таким чином не має системної дії. Натрію карбоксиметилцелюлоза не є фармакологічно активною. Вважається, що цей компонент не абсорбується системно, тому будь-якої системної токсичності або будь-якого впливу на репродуктивну функцію або на ембріофетальний розвиток не очікується.

При закрапуванні Засобу офтальмологічного для зволоження слизової ока «Віаль® Сльоза», до розподілення рідини на поверхні ока, може виникнути короткочасне відчуття нечіткості зору. Це нормально, відчуття зникає після моргання. Доки зір не нормалізується, не слід керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Заходи безпеки

Засіб офтальмологічний для зволоження слизової ока «Віаль® Сльоза» призначений для індивідуального застосування.

Не застосовувати засіб за наявності алергії на будь-який з компонентів. При сильному почервонінні, запаленні та болю в очах слід звернутися до лікаря-офтальмолога. Не використовувати засіб одночасно з іншими препаратами або офтальмологічними засобами.

Умови зберігання

зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Термін придатності

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності після розкриття флакону – 60 діб.

Виробник

ПАТ «Фармак». Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.