Mar 28, 2024

Caring for the health and safety of workers: how the Well-being program works at Farmak

Article in the original language

В умовах війни та постійного стресу турбота про власне здоров’я та добробут стає для українців все важливішою. Це чудово розуміє український виробник ліків, компанія «Фармак», де успішно діє комплексна програма Wellbeing. Що це за програма та як саме допомагає співробітникам, розповідаємо далі у статті.

Мета програми Wellbeing у «Фармак» — створити середовище, що сприяє збереженню здоров’я співробітників, їхньому професійному та особистісному розвитку та досягненню балансу між роботою та приватним життям. Програма має чотири складові: фізичне та ментальне здоров’я, фінансовий та соціальний добробут.

_A7S7912

Співробітники «Фармак» разом не тільки працюють, а й проводять вільний час

Фізичне здоров’я

В компанії діє система страхування здоров’я та від нещасних випадків, яка надає співробітникам своєчасний доступ до якісної медичної допомоги та додатковий фінансовий захист. Щороку кожен працівник має можливість зробити повний чекап організму: від аналізів до УЗД органів черевної порожнини, молочних залоз, щитоподібної залози тощо. Це допомагає виявляти захворювання на ранніх етапах та покращувати якість життя. А під час сезонного зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ працівники можуть безкоштовно вакцинуватися або ж отримати противірусні препарати чи вітаміни для підтримки імунної системи.

«Фармак» дбає і про активний спосіб життя — компанія організовує спортивні заходи, має власні футбольну, волейбольну, бігову та велокоманди.

0323

На корпоративні події працівники приходять разом з дітьми

Ментальне здоров’я

Для підтримки ментального здоров’я працівників «Фармак» проводить щотижневу програму «Mindfulness: дихальна гімнастика», яка дає можливість перезавантажитись під час робочого дня.

Тренером програми є Володимир Коливай, сертифікований інструктор з медитації, член спільноти Міжнародного наукового інституту з психології та нейробіології Mind & Life (США).

«Програма побудована на коротких медитаціях, під час яких ми спостерігаємо та досліджуємо свій розум, емоції, звички. За допомогою різних практик дихання, спостереження та роздумів, ми вчимося керувати своїми негативними станами та небажаними реакціями, такими як гнів, внутрішня напруга в тілі, вчасно розпізнавати та змінювати їх», — зазначає Володимир Коливай.

Крім того, співробітники «Фармак» за потреби можуть отримати професійну психологічну допомогу від залучених спеціалістів.

Фінансовий добробут

Компанія регулярно проводить моніторинг рівнів оплати праці в Україні та щороку переглядає заробітні плати працівників. Від початку повномасштабної війни «Фармак» двічі підвищував зарплати усій команді.

_A7S7912

В компанії регулярно переглядають заробітну плату

Окрім того, працівники раз на тиждень мають змогу звернутися до представника банку-партнера безпосередньо на території компанії. Та отримати консультацію з питань розрахунків, допомогу при здійсненні платежів, в оплаті комунальних послуг, а також отримати інформацію з питань безпеки транзакцій і заощаджень та підвищити свою фінансову грамотність.

Соціальний добробут

_MG_1436

Співробітники компанії регулярно беруть участь у «Днях донора

Не менш важливі для загального добробуту є міцні та позитивні відносини з колегами та залученість у спільні активності. Для цього «Фармак» започаткував корпоративні традиції та події, під час яких співробітники можуть займатися спільними добрими справами, спілкуватися та краще пізнавати одне одного.

Підтримує компанія і волонтерські ініціативи та Дні донора, які дають можливість працівникам долучатися до допомоги тим, хто цього потребує.

_MG_1436

На День Святого Миколая компанія проводить благодійні ярмарки

А для згуртованості колективу «Фармак» влаштовує події до традиційних свят, проводить День вишиванки та благодійні дитячі ярмарки. Це об’єднує працівників навколо українських традицій та спільних цінностей.

Фото 1_n

Команда «Фармак» разом долучається до волонтерських ініціатив

Back to Farmak in the media

More posts