Jul 29, 2021

Farmak’s exports grew by 40% in 2020

Article in the original language

За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Частка експорту в загальному обсязі продажів компанії в 2020 році досягла 29,6%, що на 5,3% більше у порівнянні з минулим роком. Продукція компанії продається в країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії тощо.

З початком пандемії у всьому світі різко виріс попит на лікарські засоби, що використовуються в комплексній терапії пацієнтів з COVID-19. Йдеться про кортикостероїди, релаксанти, анальгетики, антибіотики, а також препарати для наркозу і седації, необхідних при підключенні хворих до апаратів ШВЛ. Таким чином ряд таких препаратів компанії «Фармак» були експортовані до Ізраїлю, Великобританії, Швеції, Франції, Німеччини, Польщі, Австралії, Нової Зеландії, Мексики і Сінгапуру, а також відправлені для цілей використання ВООЗ. 

Виробничі лінії «Фармак» окрім національних мають європейські сертифікати GMP (належна виробнича практика), що дозволяє реалізовувати продукцію у країнах з особливо жорсткими регуляторними вимогами.

«Компанія «Фармак» – це надсучасне високотехнологічне виробництво, де виготовляються ліки відповідно до всіх міжнародних стандартів. Завдяки цьому ми гарантуємо високу якість наших препаратів та отримуємо довіру споживачів в усьому світі. Зараз ми готуємося до проходження інспекції FDA* для виходу на ринок США. Наша стратегічна мета – наростити частку експорту в загальному об’ємі продажів до 40%», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак».

Компанію «Фармак» визнано найкращим експортером року**.

Нагадаємо, «Фармак» має власні представництва в Казахстані, Узбекистані, Білорусії та Киргизії, а також маркетуючу компанію у Польщі.

* управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США

**кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів» у 2019 році за даними Київської торгово-промислової палати.

https://www.business.ua/uk/node/11834

Back to Farmak in the media

More posts