Nov 12, 2019

The point: Welcome box for new employees: what is it for and what can you find there?

Для rabota.ua розповідає Кондрашихіна Вікторія – HRD компанії «Фармак» .

У кожного з нас хоча б раз у житті був перший робочий день. Давайте згадаємо його. Скоріше за все, він був дуже хвилюючим, і було зовсім непросто звикнути до нового оточення.

Якщо роботодавець вас відразу познайомив з колективом, структурою, правилами і корпоративною культурою компанії – ви щасливчик ?? Якщо ж цього не сталось, скоріше за все, ваш адаптаційний період затягнувся довше звичайного.

Хочу поділитися з вами тим, як у компанії «Фармак» ми допомагаємо новачку на старті відчути атмосферу компанії. Для цього у нас є чудова практика, коли HR-и вітають нового колегу з першим робочим днем та вручають welcome box.

Welcome box "Фармак"

Що таке welcome box?

Welcome box – це набір певних брендованих предметів, які дарують новим співробітникам. Він повинен відображати корпоративну культуру компанії.

Вже рік поспіль ми вручаємо welcome box усім новим співробітникам в їх перший робочий день, і хочемо поділитись з вами його наповненням. Хоча на момент виходу статті він може виглядати трохи інакше, адже ми його постійно вдосконалюємо та доповнюємо новими речами. Щоб людям було комфортно.

Почнемо!

Хаотичний набір предметів не буде виглядати цілісно, тому ми ретельно працюємо над єдиним дизайном, який відображає корпоративний дух компанії. Як же його відчути? Ми знаємо, що колектив нашої компанії – це не просто команда професіоналів і однодумців, це одна сім’я, яка вболіває за кінцевий результат нашої справи.

Якщо ви уважно придивитесь до дизайну нашого пакету, то, скоріше за все, його елементи нагадають вам українські орнаменти, адже саме вони – автентичні та неповторні – підкреслюють нашу національну ідентичність. Бо ми щиро любимо свою Батьківщину і пишаємось тим, що ми є українцями.

В цей момент, коли ми зрозуміли свою унікальність, з’явилася ідея дизайну пакету новачка!

З чого складається бокс для новачка?

Після пропрацювання візуальної частини ми визначились, що буде входити у наш ідеальний welcome box. Це мають бути речі з трьох категорій:

матеріали з інформацією про компанію (у нас це «Путівник нового працівника»)

корисні речі для роботи – наприклад, блокнот, бейдж, дрібна канцелярія та інше

приємні сюрпризи, що нас об’єднують – чашка, футболка, наклейки

Путівник нового працівника

Путівник нового працівника

Фармак – компанія з майже віковою історією: у нас є своя філософія, культура та традиції. Тому в путівник ми включили історію компанії та місію, бачення, цінності, щоб з першого робочого дня новий працівник зміг проникнутись духом компанії.

Незважаючи на те, яку посаду обіймає новий колега, йому цікаво було б ознайомитись з нашим основним продуктовим портфелем та як забезпечується якість продукції – це все є в путівнику. Також у нього включена інформація про вихідні та святкові дні, нарахування заробітної плати та додаткові надбавки.

Крім того, в Путівнику детально описана програма мотивації – «Кафетерій мотивації» з повною або частковою компенсацією будь-якого з трьох напрямів: спорт, навчання, відпочинок.

Власне, в Путівнику є інформація і про наші спортивні команди: футбольну, волейбольну та бігову, адже в перший робочий день новачку завжди хочеться поближче познайомитись зі своїми колегами.

Неможливо було оминути тему корпоративної соціальної відповідальності, тому один із розділів Путівника містить стратегію сталого розвитку.

Підсумуємо

Путівник містить все, що допоможе новачку швидше адаптуватися в компанії: як дійти до їдальні, де отримати корпоративний мобільний телефон, як замовити службовий автомобіль та іншу довідкову інформацію. Це все турбота про нових співробітників!

Що ще можна знайти у welcome box?

Вітальний лист від директора. Уявіть себе на місці нового співробітника. Впевнені, що вам би було особливо приємно разом з welcome box отримати лист-вітання від генерального директора компанії. Тому ми і почали їх видавати! Цей лист можна зберігати, як пам’ятку про те, чому ти тут серед людей, які кожного дня несуть колосальну відповідають за здоров’я людей.

Футболка. «Фармак» дуже часто організовує цікаві та різнопланові заходи для співробітників компанії, тому корпоративна футболка завжди буде доречною! І ти такий біжиш «Забіг під каштанами» в новій футболці, тобі всі аплодують, вигукують «Фармак дааавай!» і відчуваєш, як же класно бути частинкою чогось великого!

Чашка. Без чашки не обійтись, адже колективна вранішня кава об’єднує колег та надихає на продуктивний день ??

Також до welcome box ми плануємо додати кришечку до чашки, щоб кожен фармаківець міг взяти будь-який напій з кав’ярні поряд з підприємством та потурбуватись про природу, не забруднюючи її паперовими стаканчиками.

Блокнот. А як же бути, коли в перший робочий день з’являються цікаві ідеї? Звісно ж, записати їх в наш яскравий блокнот, призначений саме для цього! Для серйозних справ він теж підійте, бо в ньому є наші місія, цінності та корпоративні компетенції.

Наліпки та інші приємні дрібнички. До боксу новачка ми вклали наклейки з нашими новими цінностями: якість, зростання, професіоналізм, залученість та інноваційність і різну дрібну та дуже потрібну канцелярію: бейджик, ручку, олівець і т. д

Загалом, welcome box – це корпоративна культура в дії з першого дня! 

 

Original

Back to Farmak in the media

More posts