Nov 08, 2022

Ukrainian pharmaceutical manufacturers continue to launch new medicines on the market, despite active hostilities in the country

Original article

Попри війну, найбільша фармацевтична компанія України «Фармак» відкрила нову дільницю з виробництва ліків у небулах та випустила на ринок 11 нових продуктів.

Це препарати для лікування дихальних шляхів та бронхіальної астми, тромбозу та гострого інфаркту міокарда, а також рентгеноконтрастні, протизапальні, знеболювальні препарати та льодяники з вітамінами для дітей. Крім цього, у 4-му кварталі 2022 року підприємство планує випустити на ринок ще шість нових лікарських засобів.

78

«Наша компанія – не лише лідер з виробництва та експорту фармацевтичної продукції, але й найбільший платник податків у галузі. Тому сьогодні перед нами стоять одразу два важливі завдання: забезпечити українців якісними ліками і наповнювати державний бюджет податками. І ми це робимо. Більше того, 28 лютого, в самий розпал війни, ми сплатили податки наперед, адже розуміли, наскільки важливою для держави залишається підтримка бізнесу», – зазначає виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

Наразі у продуктовому портфелі компанії більше 400 найменувань лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати. Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. За останні 20 років сума інвестицій у розвиток підприємства склала понад 400 млн доларів США. Щорічні інвестиції компанії в наукові дослідження та розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, лабораторно-технічний комплекс компанії «Фармак» мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP (прим. Належна виробнича практика).

Back to Farmak in the media

More posts