Ірина Пашкетник

Інтернет-маркетолог відділу маркетингу безрецептурних препаратів

Бер 10, 2021

В аптеку через один клік

«Фармак» останні роки активно працює онлайн. Ми розвиваємо і запускаємо нові вебсайти продуктів, проводимо рекламні онлайн-кампанії та заходи для лікарів, оновлюємо та розширюємо інформацію про продукцію на farmak.ua.

Ще одна новація, яку вперше серед фармацевтичних виробників України запровадив «Фармак», – можливість для споживачів на сайті дізнатися про вартість в аптеках лікарських засобів, виробів медичного призначення та дієтичних добавок та зробити онлайн-замовлення необхідного продукту. Потрібно натиснути на кнопку «Ціни в аптеках» і на сторінці з’явиться необхідна інформація щодо вартості. Далі покупець може обрати аптеку і на її сайті оформити  замовлення. До ініціативи  компанії вже долучилося шість аптек, серед яких – лідери аптечних мереж.

Для аптек участь у проекті безкоштовна і вигідна, адже вони отримують потенційних покупців із сайтів «Фармак». Відвідувачі ж ресурсу можуть обрати найпривабливішу ціну на нашу продукцію.

«Фармак» також активно працює над тим, аби на сайті компанії споживачі могли отримувати максимально вичерпну інформацію про продукцію у зручному форматі. Наразі вже є вагомий результат –  у вересні на farmak.ua було майже 500 тис. візитів. А найпопулярніша інформація на farmak.ua – сторінки продуктів «Фармак».

Ресурс «Фармак» з цінами аптек: https://tsinanaliky.com.ua/

 

Назад на головну