ОЛЕНА ЗУБАРЄВА

Керівник Департаменту корпоративних комунікацій

Лис 11, 2019

ЯК ПЕРЕТВОРИТИ НЕМАТЕРІАЛЬНИЙ АКТИВ НА ЦІЛКОМ МАТЕРІАЛЬНІ ЦІННОСТІ

Репутація — один з найважливіших активів будь-якого бізнесу. її правильна побудова має бути одним з пріоритетів кожної компанії. “Для виробників ліків репутація — це довіра насамперед споживачів, адже йдеться про здоров’я людини. Тут основний фактор — якість. Це головне питання для більшості стейкхолдерів — наших клієнтів, партнерів, контролюючих органів. Наприклад, “Фармак” випускає лікарські препарати для України та на експорт, в тому числі в країни ЄС, на одних виробничих лініях. “Фармак” виготовляє якісні лікарські засоби для України та ще понад 20 країн. І всі ці лікарські засоби випускаються на одних і тих самих виробничих лініях, котрі мають сертифікати GMP як від українських, так і від європейських контролюючих органів. Чесна робота, прозора звітність, хороші умови праці, гідна зарплата — ми будуємо бізнес за суспільними правилами, зазначають у компанії.

Всі проекти AT “Фармак” впливають на якість життя людей і відповідають Глобальним цілям сталого розвитку ООН. Це внесок компанії в розвиток суспільства. Це той випадок, коли репутація формується органічно, тобто слова підкріплюються справами.

Глобальна мета компанії — наростити експортний потенціал. Збільшити частку зовнішніх поставок до 40%. Для цього їй доведеться вийти за рамки підприємства і країни. Адже іноземних партнерів все більше цікавить, яку роль грає конкретний бізнес у сталому розвитку планети. І український бізнес повинен знати, що відповісти. Власне, компанії “Фармак” є що сказати.

“Одна з основних цілей сталого розвитку — міцне здоров’я населення світу. Діяльність AT “Фармак” спрямована на її досягнення. Ми робимо доступним лікування сучасними ефективними лікарськими засобами, впроваджуючи європейські стандарти якості, інновації, постійний розвиток, завдяки професіоналізму та сталій репутації відповідального бізнесу та надійного партнера, — зазначає Олена Зубарєва. — Ми реалізуємо низку проектів, спрямованих на підвищення рівня кваліфікації українських лікарів. У межах проекту “Рівень” за вісім років більш ніж: 10 тис. лікарів відвідали наші тренінги й навчальні заходи”.

Нещодавно “Фармак” почав співпрацю з громадським об’єднанням “Українська медична місія” та підписав меморандум про співпрацю задля збереження здоров’я населення України. В рамках цього проекту освітня допомога надаватиметься лікарям Луганської та Донецької областей вздовж лінії розмежування.

Назад на головну