Дитячий благодійний маркет ялинкових прикрас

У «Фармак» є неймовірно добра традиція кожного року допомагати маленьким пацієнтам дитячих лікарень. Так, і цей рік не став виключенням, адже сьогодні відбулися Благодійні маркети ялинкових прикрас у Києві та Шостці.
Дітки з любов’ю і теплом у серцях власноруч робили ялинкові прикраси, які їх батьки дбайливо принесли на Благодійні маркети. Диво приходить до тих, хто має в серці добро — діти фармаківців, які зробили прикраси, отримали смачні новорічні подарунки від «Фармак» та особисто від Святого Миколайчика.
Маємо дуже гарний результат, всього за близько 4 години всі-всі дитячі ялинкові прикраси придбали. Зібрані кошти з маркетів будуть направлені на закупівлю медичного обладнання маленьким пацієнтам Шосткинської дитячої лікарні.
І це ще не все! Завдяки благодійній акції зі збору книг і дитячих ігор ми також зібрали близько 100 дитячих книг і 30 розвивальних ігор, які будуть передані у лікарню.
Дякуємо всім і особисто кожному, хто приніс книжечки та ігри, хто придбав ялинкову прикрасу, хто разом зі своїм малям долучився до створення дитячого благодійного маркету – всі ви люди з великою душею! Творити добро легко.
Назад до Життя з фармак

Ще більше подій