Фармаківці передали медичне обладнання

Пам‘ятаєте, місяць тому ми розповідали про Благодійний маркет ялинкових прикрас? Фармаківці принесли на ярмарок новорічні прикраси, які зробили їх дітки, а кошти з них та від Благодійного фонду родини Жебрівських ми направили на закупівлю найнеобхіднішого медичного обладнання для Шосткинської дитячої лікарні.

Сьогодні шприцевий насос дійшов до свого місця призначення. Він необхідний для проведення внутрішньовенної інфузії дітям, особливо до 1-го року життя. Впевнені, що у турботливих руках медиків він допоможе вилікуватися багатьом малятам.

Дуже важливо, щоб поки триває одужання, дітки продовжували вести звичне життя та посміхалися. Тому на благодійній акції  у «Фармак» ми зібрали для них цікаві  книги та розвивальні ігри. Тепер вони поповнили дитячий куточок, який наша компанія два роки тому обладнала у Шосткинській лікарні.

Дякуємо кожному фармаківцю за те, що вже багато років поспіль завдяки вашій готовності творити добрі справи ми продовжуємо традицію – і проводимо благодійні акції, ярмарки, маркети і взимку, і влітку. Переконані, вам також приємно бачити, як ваші гарні наміри перетворюються у реальні вчинки для тих, хто цього потребує.

 

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій