Farmak ChemPRO вітає своїх перших випускників!

ChemPRO

Друзі, 9 квітня в компанії «Фармак» відбулася неймовірна подія – ми відзначили успішне завершення навчання на інтенсивні ChemPRO та вручили учасникам довгоочікувані сертифікати!

Протягом 4 місяців 12 амбітних студентів з трьох провідних університетів – КНУ ім. Т.Шевченка, КПІ ім. Сікорського та КНУТД – вдосконалювали свої навички в лабораторіях, працювали над реальними виробничими завданнями та набували безцінного практичного досвіду. Студенти працювали з передовим обладнанням, яке використовують у фармацевтичній розробці та виробництві під наставництвом провідних експертів компанії «Фармак» та Київського національного університету технологій і дизайну.

Це був захоплюючий шлях, і ми разом подолали його. Щиро вітаємо випускників курсу! Нехай ваша енергія та мрії завжди підштовхують вас до нових досягнень!

І перші досягнення наші нові зірки вже мають, адже інтенсив ChemPRO став початком кар’єрного шляху для 8-ми випускників курсу, які вже працевлаштовані до компанії «Фармак». І це – тільки початок!

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій