Компанія «Фармак» визнана найкращим роботодавцем у галузі медицини та фармацевтики за результатами дослідження «The Best KNU Employers 2023»

Життя Фармак

Компанія «Фармак», лідер фармацевтичного ринку України, отримала нагороду за результатами дослідження молодіжного бренду роботодавця «The Best KNU Employers 2023». Згідно з результатами дослідження, «Фармак» визнаний найкращим роботодавцем у галузі медицини та фармацевтики на думку студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

«Це визнання є свідченням того, що наша співпраця з вищими навчальними закладами приносить користь молоді і має велику популярність серед студентської спільноти, – зазначила HR директор Вікторія Кондрашихіна – Ми пишаємося тим, що можемо пропонувати студентам можливості для успішного старту їхньої кар’єри, адже вони є нашим майбутнім, талановитими та перспективними фахівцями, які рухатимуть вперед фармацевтичну галузь України».

«Фармак» активно співпрацює з провідними українськими університетами з метою підтримки та розвитку українського студентства. Компанія пропонує студентам профільних спеціальностей (фармація, біотехнології, хімічні технології) широкий спектр можливостей для розвитку та самореалізації:

Ключовими напрямками, у яких випускники хімічних, фармацевтичних, біотехнологічних напрямків навчання можуть працевлаштовуватися, застосовувати свої знання та набувати практичного досвіду в компанії «Фармак», є:

«Співпраця бізнесу з університетами надає студентам можливість побачити, де саме вони зможуть застосовувати здобуті під час навчання знання та навички, – підкреслила Вікторія Кондрашихіна. – Ми будемо й надалі інвестувати в розвиток молоді та створювати сприятливі умови для їхнього кар’єрного зростання».

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій