«Фармак» передав медичне обладнання Шосткинській дитячій лікарні

Благодійна допомога

У грудні 2023 року відбувся традиційний благодійний ярмарок, під час якого співробітники компанії взяли участь у зборі коштів для підтримки дитячої лікарні в м. Шостка. На ярмарку кожен співробітник компанії міг придбати ласощі, приготовані дітьми фармаківців разом із батьками, і таким чином допомогти придбати медичне обладнання, яке є вкрай важливим для забезпечення високоякісного лікування дітей у Шостці.

До благодійної ініціативи долучився Благодійний фонд Родини Жебрівських. Разом ми придбали необхідне обладнання на суму понад 39 тисяч гривень – лічильник лейкоцитарної формули, монітор добового артеріального тиску з комплектуючими та ваги для новонароджених. Закуплене обладнання нещодавно було передане та встановлене в медичному закладі, щоб забезпечити найвищий стандарт догляду за малятами, які потребують цього найбільше.

Подібні благодійні акції, окрім матеріальної цінності, сприяють також залученню до доброчинності дітей наших співробітників. Турбуючись про інших, діти змалечку вчаться виявляти емпатію та турботу про ближніх.

Діти – наше майбутнє, і сьогодні як ніколи ми маємо робити усе можливе, аби забезпечити їм здорове дитинство. Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї ініціативи та поділився теплом свого серця! Творімо добро та допомагаймо іншим разом!

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій