Чому я обираю «Фармак»?

Чому я обираю Фармак

Привіт, мене звати Віталій, я – начальник лабораторії. І сьогодні я розповім, чому вже понад 10 років я щодня обираю «Фармак» своїм роботодавцем.

Що мене захоплює у «Фармак»?

По-перше, це неймовірна динамічність і різноманіття завдань. За увесь час моєї роботи в компанії жоден із проєктів не повторювався, і це захоплює.

По-друге, це, безумовно, люди. У нашому департаменті працюють дуже цікаві й нестандартні особистості, з якими приємно поспілкуватися на різні теми. І, що важливо, на них завжди можна покластися, адже усі ми розділяємо спільну цінність – професіоналізм, який є основою нашого успіху.

І, по-третє, це системність і регламентованість. Кожна робоча процедура має свою інструкцію, а всі робочі алгоритми записані й чітко визначені. Такий підхід допомагає організовувати свою роботу та ефективно взаємодіяти з іншими відділами. Мені це дуже імпонує!

Чим полюбляю займатися у вільний час?

Люблю читати, тож я часто відвідую корпоративну бібліотеку «Фармак». Там можна знайти книги на будь-який смак: електронні або паперові, професійну літературу або художні твори. Можна навіть замовити необхідну книгу, якщо її немає в бібліотечному фонді, і компанія її придбає. Це – свідчення того, що «Фармак» інвестує у всебічний розвиток своїх співробітників.

Що б я побажав тим, хто починає свій шлях в компанії?

Усім новачкам, та й давнім колегам, завжди кажу: навчайтеся протягом усього життя. Будьте завжди активними, долучайтеся до конференцій і заходів, обмінюйтеся досвідом. Ніколи не втрачайте віри в себе, і вам усе вдасться!

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій