«Фармак» визнано одним з кращих роботодавців за версією Forbes та Robota.ua

«Фармак» відзначили у ТОП-50 кращих роботодавців України, який склали видання Forbes спільно з сайтом пошуку роботи Robota.ua.

Під час формування рейтингу Forbes та Robota.ua враховували анкети співробітників компаній, оцінки експертів з пошуку кадрів та профільних редакторів видання, а також інформацію з відкритих джерел. Під час оцінювання було враховано понад 30 факторів, які згруповані за десятьма критеріями. Серед яких – бренд роботодавця, винагорода, умови праці, соціальний пакет, інформаційна відкритість внесок у перемогу, відчуття захисту, можливість для розвитку, рівність та інші.

«З року у рік «Фармак» відзначають серед кращих роботодавців України за версією «Форбс». І цим не можна не пишатися, адже основа рейтингу – це відгуки співробітників. Ми будуємо свою стратегію так, щоб створювати найкращі умови для наших працівників, бути для них острівцем стабільності і компанією, що надає можливості для постійного розвитку і руху вперед», — коментує директорка з персоналу «Фармак» Вікторія Кондрашихіна.

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій