Відбувся освітній захід Farmak_Lab 2024

Farmak_Lab 2024 (2)

25 квітня 2024 року компанія Farmak провела освітній захід Farmak_Lab для студентів 3-х провідних університетів.

Цьогорічний Farmak_Lab був присвячений дуже важливій темі – одержання стерильних лікарських засобів. У заході взяли участь понад 30 студентів та викладачів з 3-х провідних університетів України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету харчових технологій та Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Учасники Farmak_Lab дізналися про особливості виробництва стерильних лікарських засобів, про вимоги до стерильного виробництва, моделі вибору необхідного способу стерилізації, організацію вентиляції в чистих приміщеннях, валідацію асептичного процесу. Було цікаво дізнатися, що виробництво стерильних препаратів відбувається в чистих зонах, доступ до яких здійснюється через повітряні шлюзи. 

Звичайно, під час зустрічі наша HR-фахівчиня Віталія ознайомила студентів з діяльністю Farmak, можливостями працевлаштування, кар’єрного та кросфункціонального розвитку для молоді. Дуже приємно було почути від наших гостей безліч запитань та побачити захват в очах – друзі, ваша залученість надихає нас створювати для вас іще більше цікавих проєктів!

Farmak_Lab – це щорічний освітній захід, який компанія Farmak організовує з метою підтримки талановитої молоді та розвитку фармацевтики в Україні. Він дає студентам можливість дізнатися від провідних експертів компанії, як на практиці працює сучасне фармацевтичне виробництво, і побачити реальні професійні перспективи.

Завжди щиро радіємо таким теплим зустрічам та зацікавленим у своєму фахові студентам!

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій