Кар’єрне зростання у «Фармак»

У Фармак ми впевнені, що власна робота може стати джерелом натхнення, а любов до своєї справи спонукає до постійного саморозвитку. Ми віримо в потенціал наших співробітників та створюємо умови для їхнього зростання. Саме тому важливим пріоритетом для нас є програма розвитку талантів, спрямована на підтримку кар’єрного та професійного зростання.

Кожний співробітник, за своєю ініціативою або за рекомендацією керівника, може стати учасником програми після проходження відбіркових етапів. У межах програми компанія надає необхідні ресурси і підтримку для розвитку та досягнення професійних амбіцій. Для системного розвитку використовуються персональні плани розвитку, самонавчання та робота з ментором.

Особливу увагу приділяємо розвитку лідерського потенціалу, спрямованого на залученість, побудову довіри та розвиток людей. Модульні програми з досвідченими бізнес тренерами-практиками допомагають нашим співробітникам ставати сильними лідерами, здатними ефективно управляти командами, досягати поставлених цілей та надихати команду на успіх.

Віримо, що програма розвитку талантів у «Фармак» сприятиме зміцненню нашої команди та допомагатиме нам залишатися кращим роботодавцем у фармацевтичній галузі, що підтверджується рейтингами Forbes та Work.ua.

Ми пишаємося співробітниками, які разом з нами досягають нових вершин!

Життя Фармак

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій