У «Фармак» відбувся вебінар “У фокусі «Фармак»: Стартапи”

Компанія «Фармак» дотримується 5-ти ключових цінностей: якості, зростання, професіоналізму, залученості та інноваційності. І саме на інноваційності ми сконцентрувалися під час вебінару “У фокусі «Фармак»: Стартапи”, який відбувся 14 вересня 2023 року.

Інноваційність для «Фармак» – це застосування передових практик у виробництві та управлінні, пошук вирішення завдань інноваційним способом. Тож під час вебінару ми розповіли, які кроки і ресурси потрібні для запуску успішного інноваційного стартапу у сфері фармації, які тренди в індустрії є найбільш важливими для стартапів, які можливості і виклики виникають під час їх запуску. Поділилися тим, як «Фармак» реалізовував свій власний стартап, як сьогодні підтримує та співпрацює зі стартапами у сфері фармації. На додачу надали практичні поради для молодих підприємців, які розглядають ідею створення стартапу у фармацевтичній галузі. І, звичайно, відповіли на всі запитання учасників вебінару!

Нашими спікерами були: Євген, начальник відділу інноваційного пошуку та прототипів, та Сергій, менеджер з управління проєктами. Спеціальним гостем став Дмитро Горілик, співзасновник та СЕО компанії DrugCard.

До заходу долучилися понад 80 студентів з різних навчальних закладів України, які здобувають освіту за фармацевтичним напрямком. На завершення вебінару наша HR-менеджерка Ірина провела Farmak Quiz, під час якого студенти виявили неабиякі знання з хімії, біотехнології, біоінженерії та фармації. А троє найкращих отримали фірмові подарунки від компанії «Фармак».

Ми і надалі будемо активно залучати молодь до участі в наших освітніх проєктах. Адже молодь – це майбутнє фармацевтичної галузі та нашої держави!

До нових зустрічей!

Життя Фармак (2)

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій