Студенти НУХТ завітали до Farmak на екскурсію!

Екскурсія НУХТ (1)

14 травня до нас на екскурсію завітали студенти 4-5 курсів Національного університету харчових технологій за спеціальностями «Біотехнології», «Прикладна механіка», «Харчові технології та інженерія». 

Це вже сьома екскурсія цього року, яку Farmak організовує для студентів українських закладів вищої освіти, щоб ознайомити їх із сучасним фармацевтичним виробництвом. За цей час наше виробництво відвідало 75 студентів хіміків, біотехнологів, інженерів та механіків. І кожного разу ми отримуємо відгуки про те, що студенти мають велике бажання після закінчення навчання працювати саме у нас.

Під час екскурсії студенти побачили, як співробітники компанії створюють якісні лікарські препарати на високотехнологічному обладнанні, а також ознайомилися із високими міжнародними стандартами якості, яких дотримується Farmak.

Ділимось відгуками студентів:

«Екскурсія на Farmak була для мене дуже важливою та пізнавальною. Ми мали можливість побачити, як біотехнологічні методи допомагають виробляти ліки високої якості та ефективності. Особливо мене вразила дослідно-промислова дільниця, де ми змогли побачити використання ферментації та генетично модифікованих організмів у виробництві. Це було захоплююче та дало мені нові ідеї для моєї майбутньої кар’єри в біотехнології», – Юлія, студентка факультету біотехнології.

«Екскурсія в цех та дослідно-промислову дільницю була дуже інформативною. Це ідеальна можливість для нас, молодих біотехнологів, отримати інсайти про цю захоплюючу галузь – фармацевтику», – Богдан, студент факультету біотехнології.

Після екскурсії, за традицією, HR-фахівчиня Ірина розповіла студентам про перспективи працевлаштування в Farmak, про можливості горизонтального та вертикального кар’єрного розвитку в компанії, а також розповіла про освітні проєкти, які компанія реалізовує для молоді. Farmak створив усі можливості для кожного співробітника, який прагне розвивати свої професійні навички, постійно вдосконалювати та поглиблювати знання, отримувати нові.

Приєднуйтеся до команди Farmak та створюйте якісні ліки для всього світу разом з нами!

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій