Традиційні «Дні Дякую» у «Фармак»

Життя Фармак

У «Фармак», вже за традицією, відбулися «Дні Дякую». Щороку у березні впродовж трьох днів ми почергово висловлюємо вдячність: нашим колегам, рідним і партнерам. У ці дні кожен співробітник може підписати та особисто подарувати листівку, щоб виразити повагу до тих, хто підтримує нас увесь рік.

У перший день – колеги дякують один одному. Працюючи у командах, кожен із нас перебуває у тісній комунікації з іншими. П’ять днів на тиждень, зранку і до вечора. Часто за виконаними річними планами та успішними проєктами, ми забуваємо виділити час на те, щоб просто сказати «дякую». Адже здається, це і так само собою зрозуміло – за вашими плечима стільки спільних підкорених вершин!

Наступного дня фармаківці висловлюють подяку своїм рідним. Адже тільки тоді, коли ми маємо надійну підтримку поза роботою, ми можемо черпати натхнення та залишатися ефективними.

На третій, завершальний день «Днів Дякую», співробітники «Фармак» дякують партнерам компанії, завдяки плідній співпраці з якими ми можемо виконувати багато задач і проєктів.

Саме тому традиція «Днів Дякую» у «Фармак» – це привід ще раз нагадати, як важливо ділитися своїм почуттям вдячності вголос, і не тільки з особливих приводів. Злагоджена команда – це вже половина успіху.

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій