Програма Wellbeing компанії «Фармак»: турбота про здоров’я та безпеку працівників

_A7S7912

В умовах війни та постійного стресу турбота про власне здоров’я та благополуччя стає для українців все важливішою. Це чудово розуміють у фармацевтичній компанії «Фармак», де успішно діє комплексна програма Wellbeing (з англ. благополуччя). Вона спрямована на підтримку фізичного, психологічного та соціального добробуту співробітників.

Мета програми Wellbeing – створити для працівників середовище, яке сприяє збереженню здоров’я, розвитку особистості та досягненню балансу між роботою та особистим життям. Програма має чотири складові: фізичне та ментальне здоров’я, фінансовий та соціальний добробут.

Фізичне здоров’я

В компанії діє система страхування здоров’я та страхування від нещасних випадків, яка надає співробітникам своєчасний доступ до якісної медичної допомоги та додатковий фінансовий захист. Щороку кожен працівник має можливість зробити повний чек-ап організму: від аналізів до УЗД органів черевної порожнини, молочних залоз, щитоподібної залози тощо. Це допомагає виявляти захворювання на ранніх етапах та покращувати якість життя. А під час сезонного зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ працівники можуть безкоштовно вакцинуватися або ж отримати противірусні препарати чи вітаміни для підтримки імунної системи.

0323
«Фармак» дбає і про активний спосіб життя – компанія організовує спортивні заходи, має власні футбольну, волейбольну, бігову та велокоманди.

Ментальне здоров’я

Для підтримки ментального здоров’я працівників «Фармак» проводить щотижневу програму «Mindfulness: дихальна гімнастика», яка дає можливість перезавантажитись під час робочого дня.

Тренером програми є Володимир Коливай, сертифікований інструктор з медитації, член спільноти Міжнародного наукового інституту з психології та нейробіології – «Mind & Life» (США).

«Програма побудована на коротких медитаціях, під час яких ми спостерігаємо та досліджуємо свій розум, емоції, звички. За допомогою різних практик дихання, спостереження та роздумів, ми вчимося керувати своїми негативними станами та небажаними реакціями, такими як гнів, внутрішня напруга в тілі, вчасно розпізнавати та змінювати їх», – зазначає Володимир Коливай.

Крім того, співробітники «Фармак» за потреби можуть отримати професійну психологічну допомогу.

Фінансовий добробут

Компанія регулярно проводить моніторинг рівнів оплати праці в Україні та щороку переглядає заробітні плати працівників.

DSC05668

Окрім того, працівники раз на тиждень мають змогу звернутися до представника обслуговуючого банку безпосередньо на території компанії та отримати консультацію з питань розрахунків, допомогу при здійсненні платежів, в оплаті комунальних послуг, а також отримати інформацію з питань безпеки транзакцій і заощаджень та підвищити свою фінансову грамотність.

Соціальний добробут

_MG_1436

Не менш важливі для загального добробуту є міцні та позитивні стосунки з колегами та залученість у спільні активності. Для цього «Фармак» започаткував корпоративні традиції та події, під час яких співробітники можуть займатися спільними добрими справами, спілкуватися та краще дізнаватися один одного.

Основні напрямки підтримки соціального добробуту в компанії «Фармак»:

  1. Вираження вдячності. Заходи, як, наприклад, «Дні дякую», дають можливість працівникам висловити свою вдячність колегам, рідним та партнерам, що сприяє позитивній атмосфері в компанії та зміцнює зв’язки між людьми.
  2. Визнання та нагородження. Такі заходи, як «Підсумки року» та «День фармацевта» підкреслюють важливість досягнень працівників та команд. Це мотивує до кращої роботи та підвищує лояльність до компанії.
  3. Згуртованість та єднання. «День вишиванки», свято Масниці та благодійні дитячі ярмарки, які проводять в компанії «Фармак», об’єднують працівників навколо українських традицій, спільних цінностей та цілей. Це сприяє почуттю єднання та підтримки один одного.
  4. Соціальна відповідальність. Волонтерство, Дні донора дають можливість працівникам долучатися до допомоги тим, хто цього потребує.
Назад до Життя з фармак

Ще більше подій