Відбулася презентація компанії «Фармак» для студентів НУХТ

Презентація НУХТ

Які професійні можливості відкриваються перед молоддю у фармацевтичній компанії? Сьогодні говорили про це зі студентами-економістами Національного університету харчових технологій.

Під час Welcome-презентації компанії «Фармак» HR-експертка Ірина розповіла цікаві факти про інноваційну фармацевтичну компанію, структуру фінансової служби, можливості проходження практики та чим живуть фармаківці окрім роботи.

Саме так, ми разом не лише працюємо, а й вчимося, волонтеримо та відпочиваємо! Ми переконані, що сильна корпоративна культура є необхідною умовою для успіху будь-якого бізнесу, тому приділяємо її розвитку особливу увагу.

А ще – піклуємося про безпеку працівників, адже це – невід’ємний пріоритет компанії. На підприємстві створено укриття, обладнане усім необхідним, тож співробітники почуваютья безпечно під час повітряних тривог.

Наостанок Ірина поділилася корисними порадами успішного проходження співбесіди та старту кар’єри для молодих фахівців. Зичимо студентам успіху у подальшому працевлаштуванні та натхнення у професійному розвитку!

Назад до Життя з фармак

Ще більше подій