Дмитро Таранчук

Дмитро Таранчук

Директор з правового забезпечення

Дмитро Таранчук очолив юридичний департамент у 2006 році. У компанії працював із 2000 року на посаді юрисконсульта.

Під керівництвом Дмитра Таранчука було налагоджено роботу юридичної служби компанії, проведено корпоративні реструктуризації та впроваджено процеси захисту прав на активи компанії (зокрема об’єкти інтелектуальної власності), а також ініційовано та успішно реалізовано проекти змін до чинного законодавства України, зокрема щодо застосування нульової ставки акцизного збору на етиловий спирт, який використовується для виробництва лікарських засобів.

До приходу в компанію «Фармак» Дмитро Таранчук обіймав посаду старшого юрисконсульта в органах державної податкової служби, згодом — старшого юрисконсульта в комерційному банку.

Нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України, почесною грамотою Київської міської державної адміністрації. Має свідоцтво про право вести адвокатську діяльність, є членом Асоціації адвокатів України.

Здобув ступінь магістра міжнародного права в Українській академії зовнішньої торгівлі (нині Український державний університет фінансів та зовнішньої торгівлі) та ступінь магістра з інтелектуальної власності в Інституті інтелектуальної власності Одеської юридичної академії.

У 1999 році з відзнакою закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.