Дмитро Шапкін

Дмитро Шапкін

Директор з трансформації

Дмитро Шапкін відповідає за стратегічне планування, розробку економічних моделей, впровадження та дотримання політики управління проєктами всіма підрозділами «Фармак». До його зони відповідальності входять оцінка змін, ініціатив, проєктів, що впливають на додаткову вартість підприємства, визначення ефективності функціонування бізнес-процесів, управління бізнес-ризиками та змінами.

Дмитро Шапкін організовує проведення аналітики всіх діючих проєктів компанії та реінжинірингу ефективності функціонування бізнес-процесів. Відповідає за розробку та підтримку портфеля стратегічних трансформаційних ініціатив та реалізацію M&A проєктів.

Дмитро працює у компанії 11 років, до цього працював у консалтинговій та аудиторській компанії «Deloitte». У «Фармак» він обіймав керівні посади фінансового менеджменту. Досягненнями Дмитра є зміна фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів і кращих світових практик, а також проєкт імплементації інтегрованого бізнес-планування (IBP). Окрім того, він займався розрахунками окупності різних проєктів і продуктів компанії, а також був частиною команди, що розвивала фінансові модулі на платформі SAP.