Володимир Костюк

Володимир Костюк

Виконавчий директор

Володимир Костюк – виконавчий директор АТ «Фармак» з 2018 року. Перед цим займав посаду операційного директора компанії. До цього працював начальником цеху з виробництва рідких та м’яких лікарських засобів. У компанії з 2008 року.

Головним завдання Володимира Костюка на посаді виконавчого директора є зміцнення лідерських позицій АТ “Фармак” на фармацевтичному ринку України та розвиток експортного потенціалу компанії. У 2018 році Володимир Костюк увійшов до двадцятки кращих топ-менеджерів України. З тих пір його ім’я можна побачити у топах рейтингів керівників українських компаній щороку.

Володимир Костюк має великий досвід у налагодженні контактів із закордонними партнерами, розвитку міжнародної співпраці фармпідприємства. Він відповідав за розробку та реалізацію стратегії компанії в сфері виробничих операцій, впровадження ефективних бізнес-процесів на виробництві, управління виробничою діяльністю підприємства, процесами розвитку та розширення виробництва.

У 2009 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за фахом «Економічна кібернетика». Навчався в Donau Universitat Krems (Австрія) за програмою MBA.

У 2018 році закінчив Харківський фармацевтичний університет за спеціальністю «Технологія ліків», та отримав науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук.