Євген Ходнєвич

Євген Ходнєвич

Директор з якості

Євген Ходнєвич обійняв посаду директора з якості АТ «Фармак» у січні 2023 року. Він відповідає за безперервне поліпшення бізнес-процесів та відповідність діяльності Компанії регуляторним вимогам відповідних ринків збуту продукції компанії. Євген Ходнєвич відповідає за розробку, впровадження, підтримку функціонування та постійний розвиток фармацевтичної системи якості (згідно ICH Q10 та cGMP), системи менеджменту якості (згідно ISO 9001 та ISO 13485) та системи управління безпечністю харчових продуктів (згідно ISO 22000).

У компанії «Фармак» Євген Ходнєвич раніше працював на посаді начальника сектору документації відділу забезпечення регуляторної відповідності, з 2018 року він був призначений на посаду начальника відділу забезпечення якості, а з 2021 року – виконував обов’язки керівника Департаменту управління якістю. Він також долучений до координації одного з ключових проєктів компанії – Lean.

У 2007 році Євген Ходнєвич завершив навчання за спеціальністю «Фармація» у Національному фармацевтичному університеті України, а у 2008 році в цьому ж ВНЗ отримав кваліфікацію «Фахівець із стандартизації, сертифікації та якості».