Євгенія Піддубна

Євгенія Піддубна

Директор з корпоративних комунікацій

Євгенія Піддубна відповідає за побудову різносторонніх і сталих відносин АТ «Фармак» з державними органами влади на всіх рівнях. Серед ключових завдань Євгенії – позиціонування та просування інтересів Компанії в рамках законодавчих процесів, пов’язаних з регулюванням галузі та покращенням загального бізнес клімату в країні; аналіз найважливіших політичних, економічних та іміджевих подій країни; підготовка та проведення переговорів щодо участі Компанії в різноманітних заходах.

Євгенія Піддубна має суттєвий досвід успішного налагодження ефективної комунікації компанії з органами державної влади, державними і комунальними підприємствами, установами та організаціями. На посаді старшого директора з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine вона разом з командою забезпечили формування сприятливого податкового та регуляторного середовища для галузі. Під її керівництвом на посаді голови Офісу парламентської реформи при Верховній Раді України було започатковано процес перегляду Регламенту ВРУ, запущено функціональне обстеження Апарату ВРУ, посилено комунікації ВРУ з громадянами.

Євгенія Піддубна являється Членом Громадської Ради при комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.

В 2013 році отримала ступінь бакалавра з міжнародних відносин (факультет Глобальної політики) в Національному Університеті Мальме, Швеція. В 2008 році закінчила Донецький Національний Університет та отримала ступінь магістра з іноземної філології та ступінь спеціаліста з журналістики (факультет суміжних професій).