ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.

«Фармак» увійшов до списку ТОП-20 компаній з найкращими соціально відповідальними практиками за результатами тижневика ФОКУС

Турбота про навколишнє середовище завжди була і залишається однією з важливих напрямів соціальної стратегії компанії «Фармак».

ПАТ «Фармак» у ТОП-20 найуспішніших українських інвесторів

Журнал «Власть денег» опублікував список найуспішніших українських інвесторів. ПАТ «Фармак» названо одним з провідних інвесторів в Україні.

ПАТ «Фармак» спільно з Інститутом органічної хімії НАН Україна провели другий Семінар та Звітну зустріч за проміжний період реалізації проекту VAHVISTUS (MID-TERM CONTRACTUAL MEETING)

50 гостей з України, зі США, Європи, Африки узяли участь у Семінарі та Звітній зустрічі, а також відвідали RD і QC лабораторії ПАТ «Фармак»

ПАТ «Фармак» назвав топ-10 інновацій в рамках зустрічі з керівниками компаній – членів Європейської Бізнес Асоціації

Приблизно 30 менеджерів компаній, які входять до Європейської Бізнес Асоціації та ведуть бізнес в Україні за європейськими стандартами, відвідали виробництво компанії «Фармак». Це був перший візит учасників Асоціації до вітчизняного фармвиробника.

ПАТ «Фармак» здобуло перемогу у номінації «Найкраща публічна практика корпоративного управління»

Захід проходив в рамках V «Міжнародного форуму корпоративних секретарів 2018».

ПАТ «ФАРМАК» представив фармацевтичну галузь у категорії «Лідери інновацій» журналу «Бізнес»

Основна тема чергового номеру журналу «Бізнес» - «Лідери інновацій - компанії та люди, що змінюють бізнес в Україні». Володимир Костюк, т.в.о. виконавчого директора ПАТ «Фармак» розповів про інвестиції компанії у інноваційні проекти та про учать у грантових програмах «Горизонт-2020».