Лис 28, 2023

8 студентів вишів України отримали стипендії від «Фармак»

photo1701171867

Кілька років тому фармацевтична компанія «Фармак» започаткувала стипендіальну програму для підтримки української молоді, яка прагне розвиватися у галузі фармації. У 2023 році вісім кращих студентів КНУ ім. Тараса Шевченка, КНУТД та НФаУ отримали стипендії від  «Фармак».

Відбір стипендіатів проводиться на конкурсній основі. Для отримання стипендії учасники відбору мають продемонструвати свої академічні досягнення, здібності та прагнення до саморозвитку. Цього року заявки на участь у програмі залишили 26 студентів київських університетів, які навчаються за спеціальністю «фармація, промислова фармація». Конкурсна комісія компанії «Фармак» обрала з них вісім стипендіатів, яких оцінювали за правильністю заповнення заявки на участь, актуальність, напрямок навчання, рівень володіння англійською, мотивація та бажання розвиватися.

Зазначимо, стипендіальний проєкт «Фармак» для студентів — це можливість отримати фінансову підтримку впродовж 10 місяців учбового року та мотивацію для розвитку у фармацевтичній галузі. Загалом цього року компанія виділила 240 тис. грн на підтримку майбутніх працівників фармацевтичної галузі.

Назад до новин

Ще більше новин