Амізон отримав упаковку з оновленим дизайном

Противірусний препарат для лікування грипу та ГРВІ з вираженим імуномодулюючим ефектом Амізон отримав упаковку з оновленим дизайном. В оновленій упаковці продаватимуть Амізон 0,25 (10 таблеток), Амізон 0,25 (20 таблеток) та Амізон 0,125 (10 таблеток).

Дизайн упаковки Амізону зазнав незначних змін. Основний акцент було зроблено на назві препарату, дозуванні та області застосування («Для лікування грипу та застуди»). Дещо змінилася кольорова палітра фону упаковки. Тепер вона має більш насичений небесно-синій колір.

Без змін залишився добре знайомий споживачам образ пісочного годинника, який розташований в лівій частині упаковки.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».