БФ «Фармак» продовжує підтримувати українських військових

Благодійний фонд «Фармак» відгукнувся на звернення Подільської районної у місті Києві державної адміністрації і допоміг військовій частині, якою опікується Подільський район столиці. Для потреб захисників було закуплено матеріально-технічні засоби загальною вартістю понад 50 тис. грн.

Понад два роки триває військово-політичний конфлікт на сході України. Цілісність кордонів нашої держави перебуває під загрозою. День у день українські військові мужньо та віддано оборонять країну від зазіхань агресора та роблять усе, щоб повернути мир та спокій на нашій землі.

З перших днів протистояння Благодійний фонд «Фармак» активно підтримував захисників. Тому звернення від Подільської РДА стосовно допомоги підшефній військовій частині мало позитивну відповідь. Для потреб військових закупили два мобільні кондиціонери, два фаркопи для автомобіля, амуніцію, газовий комплект, ліхтарі та аварійні світильники. Загалом на допомогу військовій частині було спрямовано понад 50 тис. грн.  

Філя Іванівна Жебровська, Генеральний директор компанії «Фармак»: «Сильні, сміливі, відважні… Наші захисники… Вони вірять, що ми не залишимо їх у скруті. А ми відчуваємо, що маємо бути з ними до переможного кінця. Так складаються обставини, що в цей непростий для України час ми маємо бути єдиним цілим. З перших днів протистояння на Сході Благодійний фонд «Фармак» усіляко підтримує та допомагає нашим захисникам. На сьогодні підтримку отримали понад 30 військових частин».

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».