Директор зі стратегії компанії «Фармак» виступила на Forbes Форумі директорів із фінансів

Директор зі стратегії фармацевтичної компанії «Фармак» Діна Немирович виступила на Forbes Форумі директорів з фінансів, який проходив 30 жовтня 2013 року в Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Основною темою Форуму було обговорення ефективних інструментів і рішень для фінансових менеджерів. У своєму виступі директор зі стратегії компанії «Фармак» Діна Немирович розповіла про впровадження ERP-системи як ефективного ІТ-інструменту для проведення змін в компанії (на прикладі фінансової функції компанії).

У Форумі взяли участь понад 200 генеральних та фінансових директорів вітчизняних та іноземних компаній усіх галузей бізнесу, представники провідних юридичних, аудиторських, консалтингових, ІТ-компаній та HR-агентств.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».