Вер 01, 2022

Експерти назвали компанії, які підтримують Україну в тилу і на фронті

zoutmb---c17x11x50px50p-c17x11x50px50p--a3481637b07bcb7e7a2f33c1202df393

Діловий портал Delo.UA оприлюднив ренкінг компаній, які завжди були з Україною і не залишили її під час повномасштабного вторгнення. Як зазначило саме видання, вони написали про «той самий «корпоративний корпус», котрий змінив кабінети на салони волонтерських «бусів», а ділові костюми — на мультикам». Серед таких компаній – «Фармак».

Активну допомогу армії «Фармак» почав надавати відразу, як з’явилася загроза повномасштабного вторгнення, — з грудня 2021 року. З того часу і до сьогодні на потреби ЗСУ компанією було перераховано більше 30 млн грн. З 24 лютого «Фармак»  відвантажив усі наявні запаси необхідних ліків, і продовжує надавати їх на запити шпиталів дотепер.

З перших днів війни доступ до складу компанії з готовою продукцією та сировиною було заблоковано ворожою бойовою технікою. А через місяць вщент знищено ворогом. «Фармак» поніс збитки на 1,5 млрд грн, але продовжив допомагати державі.

Підприємство звернулося до своїх закордонних партнерів із запитом про гуманітарну допомогу, і власними силами відвантажило ці вантажі на склади Центру громадського здоров’я МОЗ. Таким чином було організовано допомогу від партнерів на суму 1,8 млн Євро.

Також у «Фармак» вчетверте пройшла акція «Я працюю один день для армії». Співробітникам компанії вдалося зібрати майже 2 млн грн зі своєї заробітної плати до «Фонду родини Жебрівських» (правонаступник Благодійного фонду «Фармак»), який, у свою чергу, значно примножив зібрану суму та закупив необхідну техніку для українських військових. Окрім медикаментів на потреби армії фондом закуповуються генератори, квадрокоптери, автомобілі, безпілотні літальні апарати, військова амуніція тощо.

«Фонд Родини Жебрівських» спрямовує кошти на підтримку армії, закладів охорони здоров’я, проєктів з розвитку освіти та захисту культурно-історичної спадщини України з 2011 року. Загальна сума благодійної допомоги від моменту заснування фонду складає понад 270 млн грн.

Назад до новин

Ще більше новин