«Фармак» допоміг учасникові АТО з будинком

Благодійний фонд «Фармак» профінансував відновлення згорілого будинку Михайла Томкуса, учасника АТО із Шостки. Він брав участь практично в усіх найгарячіших протистояннях з бойовиками.

Пожежа, яка залишила сім'ю з двома маленькими дітьми без даху над головою, сталася ще в минулому році. З тих пір дружина Михайла Людмила разом з п'ятирічним Михайлом і трирічним Андрійком жили в наметі, тому що власний двір покинути сім'я не могла.

Причиною пожежі інспектори назвали коротке замикання. Вогонь повністю знищив дах оселі, усе майно й господарську споруду, де зберігалася значна частина сіна, заготовленого для худоби. Благодійний фонд «Фармак» закупив будматеріали на загальну суму понад 138 тис. грн.

Михайло Томкус, постраждалий: «Насправді я не очікував, що отримаю допомогу, але «Фармак» забезпечив нас необхідними будівельними матеріалами. Те, що у нас є такі соціально відповідальні компанії як «Фармак», всиляє надію на краще майбутнє. Зараз дружина й діти проживають в будинку».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».