«Фармак» оприлюднив консолідовану фінансову звітність за 2012 рік

22 квітня 2013 року публічне акціонерне товариство «Фармак» оприлюднило консолідовану фінансову звітність за 2012 рік, складену відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

Вікторія Смародіна, фінансовий директор компанії «Фармак»: «Протягом останніх 6 років ми проводили аудит консолідованої звітності. Цього року керівництвом компанії було прийняте рішення стосовно оприлюднення звітності за 2012 рік.  Таким чином ми демонструємо не лише нашу відповідальність згідно з вимогами українського законодавства, але й дотримання нами визначених у стратегії компанії положень  стосовно прозорості ведення бізнесу».

Аудит консолідованої МСФЗ фінансової звітності «Фармак» був проведений однією з компаній «великої четвірки» - ПрАТ «Делойт енд Туш Юкрейніан Сервісез Компані». Звіт незалежних аудиторів містить позитивний аудиторський висновок стосовно консолідованої МСФЗ фінансової звітності ПАТ «Фармак».

Відповідно до консолідованої фінансової звітності виручка від реалізації у 2012 році становить 1,692 млн грн, що на 15,2% перевищує аналогічний показник 2011 року (1,468 млн грн). Чистий прибуток за 2012 рік становить 278 млн грн  у порівнянні з 248 млн грн у 2011 році.

 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».