«Фармак» увійшов до Комітету з охорони здоров'я ЕВА

Компанія «Фармак» увійшла до складу Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

Комітет з охорони здоров’я ЕВА є одним з найдосвідченіших та найчисленніших об’єднань у фармацевтичній галузі України. Його діяльність сконцентрована на регуляторних питаннях. Окремі групи опрацьовують проблеми у сферах реєстрації та імпорту лікарських засобів, медичної техніки, виробів медичного призначення, проведення клінічних досліджень у Україні.

Владислава Страшний, керівник департаменту зі зв’язків з громадськістю компанії «Фармак»: «Комітет з охорони здоров’я – це платформа для обговорення найактуальніших питань та проблем сектору охорони здоров’я. Участь «Фармак» у ньому дасть нам змогу консолідуватися з провідними гравцями фармацевтичного ринку задля вирішення важливих для галузі питань. Ми сподіваємося, що наша співпраця у Комітеті буде ефективною як для «Фармак», так і для галузі вцілому».

Нагадаємо, що 20 квітня 2015 року Правлінням Європейської Бізнес Асоціації було прийнято рішення про вступ фармацевтичної компанії «Фармак» до складу ЕВА.

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».