«Фармак» увійшов до Комітету з охорони здоров'я ЕВА

Компанія «Фармак» увійшла до складу Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

Комітет з охорони здоров’я ЕВА є одним з найдосвідченіших та найчисленніших об’єднань у фармацевтичній галузі України. Його діяльність сконцентрована на регуляторних питаннях. Окремі групи опрацьовують проблеми у сферах реєстрації та імпорту лікарських засобів, медичної техніки, виробів медичного призначення, проведення клінічних досліджень у Україні.

Владислава Страшний, керівник департаменту зі зв’язків з громадськістю компанії «Фармак»: «Комітет з охорони здоров’я – це платформа для обговорення найактуальніших питань та проблем сектору охорони здоров’я. Участь «Фармак» у ньому дасть нам змогу консолідуватися з провідними гравцями фармацевтичного ринку задля вирішення важливих для галузі питань. Ми сподіваємося, що наша співпраця у Комітеті буде ефективною як для «Фармак», так і для галузі вцілому».

Нагадаємо, що 20 квітня 2015 року Правлінням Європейської Бізнес Асоціації було прийнято рішення про вступ фармацевтичної компанії «Фармак» до складу ЕВА.

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію