«Фармак» підтвердив лідерську позицію на роздрібному ринку ЛЗ України

За підсумками 2013 року українська фармацевтична компанія «Фармак» залишається лідером вітчизняного роздрібного ринку лікарських засобів із часткою ринку 4,71%. Приріст продажів фармвиробника у порівнянні з 2012 роком склав 11,46% у гривні.

Такі дані повідомив директор дослідницької компанії Proxima Research Сергій Іщенко у своїй доповіді на ІХ Щорічному аналітичному форумі «Фармринок України - 2014», організованому компанією «Моріон».

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».